Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Otterbox випустила ігровий MagSafe-тримач для iPhone 12
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 3 Серпня 2021

Otterbox випустила ігровий MagSafe-тримач для iPhone 12

Компанія Otterbox випустила новий MagSafe-аксесуар для iPhone 12. Новинка дозволяє закріпити смартфон на джойстику від Xbox і зручно грати в мобільні ігри.Otterbox випустила ігровий MagSafe-тримач для iPhone 12


iLounge в Telegram

Асортимент товарів компанії Otterbox доповнився новим продуктом. Новинка під назвою Mobile Gaming Clip for Magsafe — це нова версія утримувача для смартфона, який можна закріпити на контролері від Xbox. Раніше виробник вже випускав подібний аксесуар. Однак нова версія Mobile Gaming Clip оснащена Magsafe. Завдяки цій особливості користувачі можуть швидше і простіше розмістити iPhone 12 у зручному положенні.

До речі, сама підставка має досить багато налаштувань. Вона дозволяє змінювати не тільки висоту розташування смартфона над контролером, але і кут, під яким користувач буде дивитися на екран. Для простоти перенесення Mobile Gaming Clip for Magsafe можна розібрати на декілька частин.

Otterbox випустила ігровий MagSafe держатель для iPhone 12

Новий аксесуар сумісний з контролерами від Xbox One, Xbox Series X/S і джойстиком Xbox Elite Series 2. Також Mobile Gaming Clip for Magsafe можна використовувати у комплекті з чохлом OtterBox Easy Grip, який створений спеціально для захисту корпусу контролерів Xbox від різних механічних пошкоджень.

Придбати новий ігровий тримач можна на офіційному сайті виробника за 39,95 долара без урахування доставки. При цьому Otterbox рекомендує використовувати Mobile Gaming Clip for Magsafe разом з кейсом Otterbox for MagSafe. Так корпус iPhone 12 буде надійно захищений від будь-яких подряпин.

Джерело: Otterbox


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: