Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Злиті креслення MacBook Pro допомогли незалежним майстерням
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 10 Травня 2021

Злиті креслення MacBook Pro допомогли незалежним майстерням

Файли зі схемами MacBook Pro, які потрапили у мережу, допомогли незалежним технікам у ремонті ноутбука від Apple.Злиті креслення MacBook Pro допомогли незалежним майстерням


iLounge в Telegram

Не так давно, один з постачальників Apple Quanta Computer був атакований хакерами REvil, які заволоділи деякими файлами, що не призначалися для широкої публіки. У їх числі були технологічні схеми MacBook Pro, які вже у продажу, й ті, що заплановані у перспективі. Інформація просочилася на форуми та торгові майданчики у загальний доступ.

Вивчивши доступну інформацію, незалежні техніки з Rossmann Repair Group змогли зрозуміти тонкощі взаємодії компонентів материнської плати для майбутнього ремонту. Хоч у мережі і є велика кількість різних покрокових інструкцій щодо заміни основних деталей MacBook Pro, ремонт материнської плати залишається досить складним.

Подібна інформація щодо технологічних схем виконує важливу роль в успішному ремонті MacBook Pro для багатьох незалежних сервісних центрів, оскільки Apple не надає такої інформації для сторонніх компаній.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: