Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Оптимізована зарядка в macOS 11.3 працюватиме краще
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 19 Лютого 2021

Оптимізована зарядка в macOS 11.3 працюватиме краще

Apple удосконалила оптимізовану зарядку Mac в macOS 11.3. Тепер Mac зможе розрахувати час зарядки до події у вашому календарі і завершить зарядку за три години до нього!Оптимізована зарядка в macOS 11.3 працюватиме краще


iLounge в Telegram

Apple удосконалила оптимізовану зарядку Mac в macOS 11.3. Тепер Mac зможе розрахувати час зарядки до події у вашому календарі і завершить зарядку за три години до нього!

Оптимізована зарядка в macOS 11.3 стане краще

Друга бета-версія macOS 11.3 отримала цікаву функцію, яка може значно поліпшити оптимізовану зарядку Mac. Суть у тому, що тепер збираючись на заплановану зустріч ви не повинні переживати про те, чи зарядитися ваш Mac до 100 %. Якщо у вас стоїть запланована подія у календарі, macOS 11.3 самостійно оптимізує зарядку таким чином, щоб ви отримали 100 % заряду на Mac за три години до неї!

Оптимізована зарядка вперше з'явилася в macOS 10.15.5 і вона потрібна для того, щоб зменшити старіння акумулятора. За допомогою цього типу зарядки батарея Mac заряджається до 80 %, а після подача струму розподіляється таким чином, щоб завершити зарядку до певного часу, коли користувач зазвичай приступає до використання Mac.


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: