iLounge | Новини | Apple опублікувала свої вимоги для виробників аксесуарів MagSafe
Новини
Богдан Єфімчук

Богдан Єфімчук · 3 Листопада 2020

Apple опублікувала свої вимоги для виробників аксесуарів MagSafe

Компанія Apple оновила Accessory Design Guidelines для розробників сертифікованих аксесуарів для iPhone, iPad і Apple Watch. У правилах з'явилося досить багато цікавих моментів, пов'язаних з MagSafe.Apple опублікувала свої вимоги для виробників аксесуарів MagSafe


iLounge в Telegram

Нова лінійка iPhone 12 вийшла з магнітом під задньою кришкою і підтримкою новеньких аксесуарів MagSafe. Вони також містять в собі магніт, і сьогодні компанія Apple оновила правила по розробці дизайну таких сертифікованих чохлів для інших виробників.

Правила Apple по разработке аксессуаров MagSafe обновлены

Apple радить створювати чохли товщиною не більше 2,1 мм. Виробники аксесуарів повинні переконатися, що їх продукт буде сумісний як з зарядкою MagSafe, так і зі шкіряним гаманцем. Крім цього, в Apple говорять, що в чохлах повинні бути встановлені тільки магніти MagSafe і ніякі інші. Вони повинні в точності збігатися з магнітами під задньою панеллю iPhone 12.

Правила Apple по разработке аксессуаров MagSafe обновлены

Apple вимагає, щоб аксесуари MagSafe містили магніти N45SH NdFeB з покриттям NiCuNi 7-13 мкм. Користувачі також повинні мати можливість знімати аксесуар MagSafe, прикладаючи зусилля від 800 до 1100 гс (грам-сила).


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: