Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Dyson представили новий очищувач повітря Dyson PH04
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 30 Листопада 2021

Dyson представили новий очищувач повітря Dyson PH04

Dyson випустили новий зволожувач-очщувач повітря, який вловлює частинки формальдегіду та обробляє воду променями ультрафіолету.Dyson представили новий очищувач повітря Dyson PH04


iLounge в Telegram

Проблема забруднення повітря зараз актуальна як ніколи. У відповідь на популяризацію цієї теми Dyson випустили очищувач-зволожувач повітря люксового сегмента.

Новий PH04 здатний не просто очищати повітря, він вловлює дрібні частинки формальдегіду, які можуть виділяти засоби для прибирання, а також фарби, лаки, клей, деякі меблі. Система всередині PH04 безперервно руйнує частинки формальдегіду, використовуючи фільтр селективного каталітичного окиснення (SCO) та поділяє їх на воду й вуглекислий газ.

Dyson представили новий очисник повітря Dyson PH04

Також новинка розв'язує проблему із пересушеним повітрям у квартирі/будинку, до якої розробники Dyson підійшли дуже серйозно. Якщо ми говоримо про звичайні зволожувачі, у міру того, як вони використовуються, у фільтрах та воді можуть з'являтися бактерії, які потім потрапляють у повітря.

У Dyson PH04 передбачено кілька ступенів захисту від бактерій: по-перше, використовується ультрафіолет, який знищує у воді 99,9% всіх бактерій; по-друге, у випарнику використовуються сплетення срібних ниток, які не дають бактеріям розмножуватися.

Передбачено автоматичний режим, який дозволяє пристрою самостійно реагувати на стан повітря. Вартість новинки 899 доларів.

Джерело: Dyson


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: