Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Новий iPhone 13 Pro засвітився на концепті
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 1 Липня 2021

Новий iPhone 13 Pro засвітився на концепті

Apple цієї осені випустить чотири iPhone 13. Дизайнер показав, як буде виглядати iPhone 13 Pro.Новий iPhone 13 Pro засвітився на концепті


iLounge в Telegram

Попри те, що виходу iPhone 13 ще чекати та чекати, дизайнери вже показали чимало концептів, а днями в мережі вже з'явилися макети майбутньої новинки. Компанія Apple, звичайно ж, намагається боротися з витоками інформації будь-якими способами, навіть якщо ці способи включають розміщення прихованих камер на формі своїх співробітників. Але від цього цікавих концептів менше не стає.

Дизайнери з ConceptsiPhone показали, як може виглядати майбутній iPhone 13 Pro. Цей концепт здається дуже правдоподібним, бо в ньому враховані чутки від інсайдерів про переміщення динаміка над датчиками Face ID.

Новий iPhone 13 Pro засвітився на концепті

Також дизайнери зберегли забарвлення оригінального iPhone 12 Pro, додавши варіант у кольорі PRODUCT (RED). Лінзи камер і сам модуль в баченні концепт-мейкерів стали більше: про це також говорили Мін-Чі Куо й інші аналітики.

Новий iPhone 13 Pro засвітився на концепті

У цілому концепт вийшов дуже схожим на майбутній пристрій Apple: адже ходять чутки, що у цьому році компанія не стане вносити глобальних змін, а лише трохи «допрацює» торішню лінійку.

Джерело: ConceptsiPhone


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: