iLounge | Новини | Новий інструмент діагностики USB-C від Apple
Новини

Новий інструмент діагностики USB-C від Apple

Компанія Apple продовжує розширювати парк пристроїв для сервісних центрів. Представлений новий інструмент для діагностики системи харчування і отримання серійного номера iPad.


Новий інструмент діагностики USB-C від Apple


iLounge в Telegram

Компанія Apple повідомила партнерам про оновлення фірмової діагностичної системи Apple Service Toolkit 2. Нововведення запровадили для можливості зчитування серійних номерів HDI для   11- дюймового iPad Pro і 12,9-дюймового iPad Pro третього покоління.

У зв'язку з оновленням, Apple випустила новий діагностичний інструмент з роз'ємом USB-C. Це нове покоління звичних інструментів для сервісних центрів. З їх допомогою, майстер може вважати серійний номер пристрою з материнської плати і перевірки системи харчування iPad Pro.

Новий інструмент діагностики USD-C від Apple

Новий діагностичний інструмент отримав назву « ChimpSWD ». Судячи по картинці, майстру потрібно буде підключити один кінець пристрою до ноутбука, а другий до ремонтованої девайсу.

Обіцяють, що підтримки 11-дюймової моделі другого покоління і 12,9-дюймової моделі   четвертого покоління додадуть трохи пізніше.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official