Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | AirPods, AirPods Pro та AirPods Max не подтримують звук Lossless
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 18 Травня 2021

AirPods, AirPods Pro та AirPods Max не подтримують звук Lossless

Apple оголосила, що новий формат звуку Lossless і Hi-Resolution Lossless не підтримуватиметься на вже наявних у продажі AirPods, AirPods Pro і AirPods Max.AirPods, AirPods Pro та AirPods Max не подтримують звук Lossless


iLounge в Telegram

Apple представила свій новий формат звучання Lossless і Hi-Resolution Lossless, які будуть доступні в Apple Music. Підтримувати новий формат будуть iPhone, iPad, Mac і Apple TV. Він здатний передавати звук у діапазоні від 16 біт/44,1 кГц до 24 біт/48 кГц та з максимальними параметрами — 24 біт/192 кГц.

Через особливості конструкції AirPods, AirPods Pro, AirPods Max, які працюють на основі чіпів H1 і обмежені кодексом Bluetooth ААС, не зможуть відтворити звук без втрат. Своєю чергою, Apple стверджує, що навушники підтримують просторове аудіо з Dolby Atmos, що за замовчуванням включено в Apple Music.

Для прослуховування якісно нового формату музики Hi-Resolution Lossless буде потрібен цифро-аналоговий перетворювач або схоже обладнання. А для здійснення цього на iPhone, потрібні будуть провідні навушники. «З огляду на можливість підключення AirPods Max через кабель Lightning, це не дасть можливості увімкнути на них звук без втрат» — уточнив Міке Сінглтон з Apple.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: