Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | iPhone отримає спалах з автоматичним розсіюванням світла
Новини
Богдан Єфімчук

Богдан Єфімчук · 9 Березня 2021

iPhone отримає спалах з автоматичним розсіюванням світла

Майбутні моделі iPhone можуть отримати інноваційний спалах з автоматичним розсіюванням світла. Apple запатентувала нову технологію «Модуля джерела світла з регульованим фокусом», яка за допомогою штучного інтелекту дозволить правильно розсіювати світло в залежності від відстані камери до об'єкта.iPhone отримає спалах з автоматичним розсіюванням світла


iLounge в Telegram

Майбутні моделі iPhone можуть отримати інноваційний спалах з автоматичним розсіюванням світла. Apple запатентувала нову технологію «Модуля джерела світла з регульованим фокусом», яка за допомогою штучного інтелекту дозволить правильно розсіювати світло в залежності від відстані камери до об'єкта.

Нові iPhone отримають спалах з автоматичним розсіюванням світла

Які плюси впровадження подібного рішення?

  • Відсутність пересвітів на фото;
  • Скорочення часу очікування під час зйомки в нічному режимі;
  • Відсутність ефекту червоних очей.

По суті, спалах в iPhone стане розумним і зможе тісно взаємодіяти з тим, що бачить камера смартфону. В сукупності зі штучним інтелектом, вона зможе рівномірно розсіювати світло в залежності від того, що людина хоче сфотографувати і при якому освітленні.

Нагадаємо, що недавно Мін-Чі Куо зробив заяву про поліпшені телеоб'єктиви в нових iPhone з більш якісним зумом і впровадження 6-елементної системи камери.


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: