Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Вийшли нові Apple Watch Series 7 (2021)
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 14 Вересня 2021

Вийшли нові Apple Watch Series 7 (2021)

Очікувану новинку — смарт-годинник Apple Watch 7 — показали на офіційному анонсі.Вийшли нові Apple Watch Series 7 (2021)


iLounge в Telegram

На Apple Event 2021 показали новий смарт-годинник Apple Watch Series 7. Новинка отримала оновлений дизайн з великим дисплеєм.

Головною фішкою Apple Watch Series 7 є дисплей. Він став більшим, ніж у попередніх моделей. Зростання діагоналі сталося завдяки зменшенню рамок. Їх товщина складає всього 1.7 мм. При цьому Apple використовує наявний простір на максимум. У компанії відзначають, що у порівнянні з Series 6 на екрані «сімки» вміщується на 20% більше тексту. До того ж тепер користувачі можуть вивести на дисплей віртуальну QWERTY клавіатуру.

Apple Watch Series 7 екран

Однак на цьому фішки не закінчуються. Новий годинник отримав міцніше захисне скло і поліпшений захист від вологи за стандартом IP6X. Apple Watch Series 7 можуть без особливих проблем перенести занурення на глибину до 50 метрів.

Apple Watch Series 7 дизайн

Що стосується автономності, то в компанії відзначають, що оновлені Apple Watch можуть пропрацювати до 18 годин. При цьому годинник підтримує швидку зарядку. Гаджет буде заряджатися на 30% швидше, ніж Apple Watch Series 6. До того ж в комплекті з годинником йде нова магнітна зарядка з конектором USB Type-C.

На вибір користувачам будуть доступні кілька кольорів. Ціна на Apple Watch Series 7 стартує з позначки в 399 доларів. При цьому в продажу збережуться Apple Watch Series 3 та Apple Watch SE. Точна дата початку продажів нового годинника поки невідома.


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: