Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Слух: iPhone 13 вийде в кінці вересня
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 22 Липня 2021

Слух: iPhone 13 вийде в кінці вересня

Стала відома дата виходу iPhone 13.Слух: iPhone 13 вийде в кінці вересня


iLounge в Telegram

Аналітики Wedbush повідомили, що компанія Apple планує повернутися до традиційного випуску пристроїв у вересні. За їхніми словами, новий iPhone 13 може вийти в третій тиждень вересня.

Слух звучить досить правдоподібно, швидше за все, новий iPhone 2021 вийде 14 або 21 вересня. Раніше вже була чутка про те, що iPhone 13 представлять 14 вересня, про це повідомляв Ден Айвс. Старт продажів iPhone 13, може початися 24 вересня.

Також аналітики ще раз підтвердили те, що преміальні iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max отримають конфігурації на 1 Тб внутрішньої пам'яті.

У минулому році, через пандемію компанія Apple була змушена перенести дату презентації нових iPhone. Але в результаті ми отримали три приголомшливі динамічні презентації в онлайн-форматі з новими Apple Watch 6, Mac на Apple Silicon M1 і iPhone 12.

Найцікавіше те, що ми не знаємо, в якому форматі пройде презентація і чи будуть ЗМІ допущені до неї, як раніше. Адже раніше говорили, що WWDC 2021 стане останнім заходом Apple повністю віртуального формату.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: