Новини

Ноутбуки Dell отримають можливість повної синхронізації з iPhone

3 Января 2020

Залишити коментар 386 переглядів
Софія Старк

Софія Старк

Ноутбуки Dell отримають можливість повної синхронізації з iPhone

iLounge в Telegram

Комп'ютери Dell отримають можливість повної синхронізації з iPhone
Dell Technologies Inc. розробляє нову технологію, за допомогою якої користувачі   iPhone зможуть використовувати свій ноутбук або комп'ютер для управління смартфоном.

Ця функція з'явиться в найближчі місяці у вигляді оновлення програми Dell Mobile Connect, що була випущена для Android в 2018 році. Також це оновлення дозволить користувачам Dell переносити фотографії, відео та інші файли зі свого iPhone на комп'ютер або ноутбук фірми Dell.

Раніше в Mobile Connect на iPhone, можна було отримувати повідомлення і відправляти тексти. Dell заявила, що за допомогою програмного забезпечення було здійснено більше 150 мільйонів дзвінків і набрано текстових повідомлень, причому половина з них це пристрої Apple Inc.

Програмне забезпечення вимагає завантаження програми для iPhone і працює з ноутбуками Dell XPS, Inspiron, Vostro і Alienware на операційній системі Windows 10.

Dell це компанія, яка є третьою за кількістю виробництва потужних персональних комп'ютерів і регулярно оновлюючи хоче залучити більше користувачів на свій бік. Протягом багатьох років   Apple пропонувала глибоку інтеграцію між комп'ютерами Mac і iPhone, включаючи просту передачу файлів, обмін повідомленнями і виклики, але не пропонує функцію відповідей на дзвінки, повідомлення або відображення екрану смартфона на ноутбуці.

Завантажити програму Dell Mobile Connect можна з офіційного сайту Dell по цій посиланням .

Комп'ютери Dell отримають можливість повної синхронізації з iPhone

Джерело   Bloomberg

iLounge в Telegram🔥 Ще по темі

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official