iLounge | Новини | Apple може оновити Magic Keyboard для iPad
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 4 Листопада 2021

Apple може оновити Magic Keyboard для iPad

В одному з патентів Apple розглядається альтернативна конструкція Magic Keyboard для iPad, яка найкраще підходить для великих та важких планшетів.Apple може оновити Magic Keyboard для iPad


iLounge в Telegram

У 2020 році компанія Apple випустила Magic Keyboard для iPad Pro. Однією з ключових особливостей клавіатури став зовнішній вигляд. Аксесуар буквально тримає планшет у повітрі. Однак, якщо судити з однієї з патентних заявок Apple, то компанія розглядала й інші варіанти. Причому вони повинні краще справлятися з утриманням важких та великих планшетів.

Відмінною особливістю альтернативного дизайну Magic Keyboard для iPad є рухомий блок клавіатури. Він може рухатися вперед та назад відносно обкладинки чохла. При цьому змінюватиметься і кут нахилу планшета. Збільшена нижня площина позитивно впливатиме на стійкість пристрою.

Magic Keyboard для iPad Pro патент

Важко сказати, чи випускатиме Apple аксесуар з подібною конструкцією. Вона не викликає такого «вау ефекту», як наявна Magic Keyboard для iPad. Не виключено, що компанія просто зареєструвала патент з альтернативним дизайном чохла-клавіатури, щоб інші виробники не могли використовувати таку ідею.

Однак є шанс, що Apple все ж таки застосує запатентований дизайн. За чутками, компанія розглядає можливість випуску iPad з екранами понад 14 дюймів. А велика та зручна підставка зможуть надійно утримувати навіть найважчі планшети.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: