iLounge | Новини | З'явилися нові аксесуари для Apple Watch 7, iPhone 13, iPad mini 6 і iPad 9
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 15 Вересня 2021

З'явилися нові аксесуари для Apple Watch 7, iPhone 13, iPad mini 6 і iPad 9

Відразу після анонсу нових пристроїв компанія Apple представила оновлені аксесуари для Apple Watch Series 7, iPhone 13, iPad і AirTag.З'явилися нові аксесуари для Apple Watch 7, iPhone 13, iPad mini 6 і iPad 9


iLounge в Telegram

Всі нові пристрої Apple, які були представлені у межах презентації, отримали власні аксесуари. Не забули в компанії й про AirTag. Фірмовий трекер отримав нові шкіряні брелоки.

Apple Watch

Розумний годинник Apple отримав безліч нових ремінців.

Ремінці для Apple Watch

Колекція монобраслетів поповнилася сімома новими кольорами: English Lavender, Chalk Pink, Marigold, Clover, Dark Cherry, Abyss Blue і Starlight. Ремінці вже доступи для замовлення на сайті Apple. Придбати їх можна за 49 доларів.

Плетені ремінці для Apple Watch

Розширився й асортимент плетених монобраслетів. Він поповнився п'ятьма новими кольорами: Maize, (PRODUCT)Red, Dark Cherry, English Lavender і Abyss Blue. Придбати ці браслети можна за 99 доларів.

Спортивні браслети для Apple Watch

Палітра спортивних ремінців для Apple Watch розширилася на вісім кольорів. У ній з'явилися: Clover, Marigold, Dark Cherry, English Lavender, Abyss Blue, (PRODUCT)Red, Starlight і Midnight. Коштують такі ремінці по 49 доларів.

Плетені спортивні браслети для Apple Watch

Спортивні плетені браслети стали доступні в шести нових кольорах. Серед них: Maize/White, Pink Pomelo/Tan, Abyss Blue/Moss Green, Dark Cherry/Forest Green, (PRODUCT)Red і Tornado/Gray. Замовити аксесуари можна на сайті Apple за 49 доларів.

Ремінці Nike для Apple Watch

Спортивні ремінці Nike вийшли у трьох нових кольорах: Olive Gray/Cargo Khaki, Magic Ember/Crimson Bliss і Midnight Navy/Mystic Navy. Коштують новинки по 49 доларів.

Плетені браслети Nike для Apple Watch

Разом зі спортивними ремінцями Nike також оновилися і плетені браслети. Вони теж отримали три нових забарвлення: Cargo Khaki, Summit White і Black. Ціна на браслети залишилася на рівні 49 доларів.

Шкіряні ремінці для Apple Watch

Не залишила Apple без уваги й дорожчі колекції. Так, Leather Link поповнилася чотирма новими браслетами у кольорах Golden Brown, Dark Cherry, Sequoia і Midnight. Коштують аксесуари 99 доларів.

Шкіряні ремінці для Apple Watch

Ремінці з пряжками стали доступні у трьох нових кольорах: Wisteria, Chalk і Midnight. Коштують новинки по 149 доларів.

iPhone

Разом з виходом iPhone 13 компанія Apple помітно оновила асортимент фірмових чохлів для своїх смартфонів.

Силіконові чохли для iPhone 13

Лінійка силіконових чохлів поповнилася одразу вісьмома новими кольорами. Серед них: Marigold, Clover, Chalk Pink, Abyss Blue, Pink Pomelo, Midnight, Blue Jay і (PRODUCT) Red. Коштують чохли по 49 доларів.

Шкіряні чохли для iPhone 13

Асортимент фірмових шкіряних чохлів розширився на п'ять нових моделей в кольорах: Dark Cherry, Golden Brown, Sequoia Green, Midnight і Wisteria. Ціна на ці чохли становить 59 доларів.

Всі нові аксесуари сумісні з iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. При покупці чохла користувачам потрібно буде просто вибрати «правильну» версію аксесуара.

Шкіряний гаманець для iPhone

Крім чохлів Apple також оновила і шкіряні чохли-гаманці MagSafe. Новинки підтримують функцію Локатор і доступні в кольорах: Golden Brown, Dark Cherry, Sequoia Green, Midnight і Wisteria. Ціна на MagSafe-гаманці становить 59 доларів.

iPad

Разом з iPad mini 6 компанія Apple показала оновлену лінійку обкладинок Smart Folio. Вона містить п'ять кольорів. Ціна аксесуара 59 доларів.

Чохли для iPad

iPad 9-го покоління також отримав фірмові обкладинки Smart Cover. Лінійка поповнилася новим забарвленням English Lavender.

AirTag

Чохли для AirTag

Не забули в компанії й про AirTag. Для фірмового трекера Apple випустила кілька нових шкіряних брелоків. Вони доступні в кольорах Wisteria, Golden Brown і Midnight.


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: