🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Новини | Назвали дату виходу iPhone 14: 7 вересня о 20:00
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 24 Серпня 2022

Назвали дату виходу iPhone 14: 7 вересня о 20:00

Компанія Apple анонсувала дату виходу iPhone 14. Презентація пройде 7 вересня о 20:00 за Києвським часом.Назвали дату виходу iPhone 14: 7 вересня о 20:00


iLounge в Telegram

Ми чекали на анонс презентації вчора, адже зазвичай компанія Apple оголошує про свої заходи саме у вівторок увечері. Але в Купертіно вирішили нас здивувати та несподівано анонсували дату презентації iPhone 14 у середу.

Цього року продовжиться формат онлайн-трансляцій, тому що Apple повідомили, що проведуть подію 7 вересня о 20:00 за Київським часом. Проте Apple Park запросять обрану групу ЗМІ, яка зможе ознайомитися з новинками вже в день виходу.

Вересневі презентації зосереджені на нових смартфонах, але можуть вийти Apple Watch 8 | Apple Watch 8 Pro Apple Watch SE 2. Можливо нарешті покажуть AirPods Pro 2, але ми не робимо великих ставок на цей анонс.

Аналітики не чекають великих змін у новій лінійці смартфонів Apple. Але є чутки, що новий iPhone 14 зможе визначати випадки ДТП та отримай покращену камеру. У будь-якому випадку всі новини дізнаємося вже через пару днів, на офіційному заході.

Джерело: MacRumors