Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 23 Березня 2021

Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика

Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика для додатків iPhone / iPad.Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика


iLounge в Telegram

Нові Mac на M1 дозволяють запускати додатки написані для iPhone / iPad на ARM-архітектурі. Сьогодні стало відомо, що компанія Apple в оновленні macOS Big Sur 11.3 покращувала роботу з запускаються додатками iPad та iPhone на комп'ютерах Mac M1.

За словами розробників, компанія додала емуляцію джойстика. Ця емуляція дозволяє комбінаціям на клавіатурі працювати в якості ігрового контролера для додатків iPad та iPhone, що запускаються на Mac з процесором M1.

Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика

Якщо запустити iOS-додаток на Mac M1 нове спливаюче меню запропонує інтерфейс «Альтернативи сенсорного введення» та вкладку «Управління грою». Комбінації клавіш на клавіатурі можна порівняти з класичною розкладкою ігрової консолі, добре знайомою кожному геймеру.

На знімку продемонстровано, що направляючі клавіші відповідатимуть за пересування, можна налаштувати управління за допомогою миші та клавіатури, також доступний варіант з тачпадом.

Оновлення macOS Big Sur 11.3 на Mac M1 додає емуляцію джойстика

Таке оновлення дозволить краще управляти іграми написаними для iPhone / iPad що запускаються на Mac M1.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: