Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple випустить додаток Mind для watchOS 8 на WWDC 2021
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 6 Червня 2021

Apple випустить додаток Mind для watchOS 8 на WWDC 2021

Розробник виявив просочення інформаціїї про майбутній додаток Mind, який представлять для Apple Watch на WWDC 2021.Apple випустить додаток Mind для watchOS 8 на WWDC 2021


iLounge в Telegram

Компанія Apple випустить новий додаток для Apple Watch під назвою Mind. Це стверджують знайдені розробниками рядки коду. У них можна помітити згадки com.apple.mind. Mind це новий ідентифікатор, який вказує на появу додатку. Відповідно до джерела, майбутній додаток Mind буде працювати з психічним здоров'ям людини: відстежувати його, можливо, давати поради.

Зараз на Apple Watch є додаток Дихання, який допомагає скинути стрес і за кілька хвилин, за допомогою вправ, привести e норму своє дихання. Додаток Mind, швидше за все, отримає подібний функціонал, але іншого типу.

Також у джерелі можна помітити згадки NanoTips і NanoContacts. Нано це приставка для коду додатків Apple Watch. Схоже, що Apple на WWDC 2021 може дати більше свободи у керуванні смарт-годинником без iPhone. Зазвичай презентація нової watchOS досить нудна з року в рік, але цього разу нас можуть порадувати новими корисними фішками.

Ще один цікавий рядок: com.apple.findmy.finditems. Незрозуміло, що він означає, але здається Apple може розділити пошук речей та пошук пристроїв різними додатками. Також 9to5mac стверджують, що підтримка додатку Локатор може з'явитися на більшій кількості платформ. Можливо, ми зможемо шукати Apple AirTag з Apple Watch. До речі, раніше ходили чутки, що Локатор з'явиться на Android пізніше цьогоріч, і можливо, це саме та саме згадка.

Джерело: Twitter


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: