iLounge | Новини | Microsoft тестує мультіокна Word / PowerPoint на iPadOS
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 30 Квітня 2020

Microsoft тестує мультіокна Word / PowerPoint на iPadOS

Microsoft почали бета-тестування функції перегляду і редагування відразу  декількох документів Word / PowerPoint на iPadOS.


Microsoft тестує мультіокна Word / PowerPoint на iPadOS


iLounge в Telegram

Microsoft тестує мультіокна Word /PowerPoint на iPadOS

Сьогодні ми звикли сприймати   iPad не як планшет, а як портативний персональний комп'ютер. Потужності цього пристрою вистачає сповна, щоб працювати віддалено, а багатство програмного забезпечення тільки підкріплює думку про те, що iPad скоро витіснить велику частку всіх ноутбуків.

Дуже корисною функцією, яку нам представили в iPadOS 13 стала можливість відкривати відразу кілька вікон одного і того ж додатка. Багато розробники відразу ж зрозуміли, що потрібно користуватися оновленням і впроваджувати його в свої продукти. Microsoft вирішили не відставати і зараз проводять бета-тестування спеціальної функції, яка дозволить редагувати відразу два документи Word або презентації PowerPoint на вашому iPad.

Чим корисна ця функція? Вона може помітно спростити роботу з документами, презентаціями. Вам не потрібно буде переходити з вкладки на вкладку, щоб щось виправити, не потрібно буде заново відкривати програму або використовувати телефон, щоб порівняти текстову інформацію.

На жаль, Microsoft ще не оголосили, коли підтримка мультіокна з'явиться в офіційних версіях програми. Проте, ми точно пам'ятаємо, що Крейг Федеріго з   Apple вже показував можливості мультіокна в програмі Microsoft Word на WWDC 2019. Тому, цілком можливо, що функція вже доопрацьована і зовсім скоро з'явиться в офіційному оновленні програм для iPadOS.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official