iLounge | Новини | Meta заохочуватиме розробників доповненої та віртуальної реальностей
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 29 Жовтня 2021

Meta заохочуватиме розробників доповненої та віртуальної реальностей

Марк Цукерберг розкритикував Apple та Google за високі відсотки, які вони беруть із розробників. За його словами, Meta діятиме інакше.Meta заохочуватиме розробників доповненої та віртуальної реальностей


iLounge в Telegram

Вчора відбулася конференція, де Марк Цукерберг оголосив про нове найменування компанії Facebook (тепер вона називається Meta) та створення «всесвіту» Metaverse. При цьому соціальна мережа Фейсбук залишиться з колишньою назвою. Не відкрито, але він розкритикував Apple і Google, які ніби-то зупиняють прогрес розробників, стягуючи з них велику комісію при покупках у додатках.

За словами Цукерберга, Meta діятиме інакше. Він хоче зацікавити розробників створювати свої екосистеми віртуальної та доповненої реальностей. Для цього було розроблено платформу Oculus Quest для роботи зі змішаною реальністю, яка включає три основні набори інструментів: Insight SDK, Interaction SDK і Voice SDK.

Oculus незабаром може знизити плату для розробників, щоб заохотити їх до створення. При цьому Марк натякнув на те, що деякі проєкти стягуватимуть з розробників плату, оскільки це «інвестиція у майбутнє Метавсесвіту».

Звучить дуже заплутано, бо незрозуміло: які умови пропонуватиме Meta, за що заохочуватимуть розробників, як Цукерберг планує використати їхні «екосистеми» та багато іншого.

Під час свого виступу, Meta затизерили нову гарнітуру віртуальної реальності та показали новий будинок метавсесвіту Oculus. Акції оновленої Facebook зросли приблизно на 3% після ребрендингу.

Meta заохочуватиме розробників доповненої та віртуальної реальностей

Очевидно, що у своєму виступі він говорив про оновлення iOS, які тепер дозволяють користувачам відмовитися від відстеження їхньої активності, таким чином зводячи нанівець персоналізовану рекламу. Також були засудження у бік комісії Apple та Google у 30%, яка стягується з розробників.

Джерело: Appleinsider


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: