Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Пошта в macOS 12 перестане підтримувати старі плагіни
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 11 Червня 2021

Пошта в macOS 12 перестане підтримувати старі плагіни

Apple внесла деякі зміни в платформу MailKit, через що наявні розширення для програми Пошта у майбутньому перестануть працювати. Розробникам потрібно буде створювати нові плагіни.Пошта в macOS 12 перестане підтримувати старі плагіни


iLounge в Telegram

У межах WWDC 2021 компанія Apple показала нову платформу MailKit для macOS 12 Monterey. Вона дасть стороннім розробникам можливість створювати функціональні розширення для поштових додатків. Модулі можна буде використовувати для фільтрації контенту, підвищення безпеки, автоматизації низки дій і т. д. При цьому наявні розширення для програми Пошта перестануть працювати. Пов'язано це з відмовою від старих інструментів.

У компанії відзначають, що новий MailKit дозволить створювати розширення, які будуть взаємодіяти з додатком Пошта «просто і безпечно». При цьому поки незрозуміло, коли саме Apple «відключить» старі плагіни.

Mail в macOS 12 перестане підтримувати старі плагіни

Повідомляється, що нова платформа буде підтримувати чотири основні категорії розширень:

  • Модулі, пов'язані зі створенням листів;
  • Розширення, які спрощують сортування вхідної пошти;
  • Content Blocking. Розширення, які служать як блокувальники вмісту WebKit на основі певних маркерів у HTML-коді листів;
  • Message Security. Група плагінів, які використовуються для шифрування і розшифрування листів.

У Xcode 13 компанія Apple вже додала шаблони, які допоможуть розробникам у створенні нових плагінів для поштових додатків. У майбутньому розширення можуть бути вбудовані в уже наявні клієнти або поширяться окремо через Mac App Store.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: