Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Apple вказала максимальну потужність MagSafe для iPhone 12 mini
Новини
Богдан Єфімчук

Богдан Єфімчук · 4 Листопада 2020

Apple вказала максимальну потужність MagSafe для iPhone 12 mini

Apple заявила про те, що пікова потужність бездротової зарядки MagSafe для iPhone 12 mini становить 12W. В цей же час інші моделі iPhone 12 споживають максимум 15Вт.Apple вказала максимальну потужність MagSafe для iPhone 12 mini


iLounge в Telegram

В останніх документах Apple сказано, що магнітна зарядка MagSafe видає максимальну потужність для iPhone 12 mini в 12Вт. В цей же час, інші смартфони нової лінійки заряджаються з потужністю 15W. Компанія заявляє, що потужності в 12W можна досягти, якщо підключити зарядку MagSafe до адаптера живлення USB Power Delivery напругою 9 В / 2,03 А. Відзначається, що потужність буде варіюватися в залежності від різних факторів — температури, напруги в електромережі і т.д.

Зазначено, що спочатку потрібно підключити MagSafe до джерела живлення, перш ніж підключати зарядку до смартфону. Так вдасться зберегти максимальну потужність без перепадів. Якщо випадково ви зробите навпаки, тоді просто відключіть зарядку від телефону, зачекайте 3 секунди і підключіть знову — так ви повернетеся до пікових 12W.


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: