Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | macOS Monterey 12.1 beta 4 вирішує проблему з трекпадом
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 2 Грудня 2021

macOS Monterey 12.1 beta 4 вирішує проблему з трекпадом

У четвертій бета-версії macOS 12.1 було розв'язано проблему з трекпадом. Apple відновила нормальну роботу опції «Tap-to-Click».macOS Monterey 12.1 beta 4 вирішує проблему з трекпадом


iLounge в Telegram

Компанія Apple випустила четверту бета-версію MacOS Monterey 12.1. Апробувати її можуть розробники та учасники програми публічного тестування. На жаль, нова тестова збірка не принесла з собою функцію Universal Control. Однак у ній сталися інші досить важливі зміни. Наприклад, Apple розв'язала проблеми із трекпадом.

Раніше деякі власники MacBook з чіпами M1 та iMac на базі Intel повідомляли про те, що після переходу на macOS Monterey, трекпади не завжди коректно реагували на натискання. Зокрема, було багато скарг на жест «Tap-to-Click» або «Дотик для імітації натискання миші».

macOS Monterey налаштування трекпада

Користувачі, які вже встигли встановити macOS Monterey 12.1 beta 4, зазначають, що у новій тестовій версії таких проблем немає. Трекпад коректно реагує на всі натискання.

Що стосується інших нововведень, зроблених у четвертій бета-версії macOS 12.1, то більшість з них спрямована на підвищення безпеки операційної системи, а також усунення дрібних багів.

Очікується, що фінальна версія macOS 12.1 вийде ближче до середини грудня. Оновлення має принести функцію SharePlay. Остання дозволяє власникам гаджетів Apple спільно переглядати відео або слухати музику, спілкуючись через FaceTime.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: