Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | На які помилки скаржаться користувачі macOS Monterey
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 2 Листопада 2021

На які помилки скаржаться користувачі macOS Monterey

macOS Monterey принесла із собою не лише нові функції, а й різні баги. Найсильніше від них страждають власники Mac із процесорами Intel.На які помилки скаржаться користувачі macOS Monterey


iLounge в Telegram

З моменту виходу фінальної версії macOS Monterey пройшло трохи більше ніж тиждень. За цей час багато користувачів вже встигли перейти на нову операційну систему. Щоправда, не завжди такий перехід закінчувався успішно. За останні кілька днів у мережі з'явилося чимало скарг на різні баги, помилки та недоліки, які є у macOS Monterey.

Першими про проблеми почали повідомляти власники Mac із чіпами M1. Після оновлення до macOS 12 користувачі помітили, що USB-C хаби почали працювати неправильно. Зокрема, виникли проблеми під час спроби під'єднати будь-який аксесуар до порту USB-A 3.0. Найчастіше він просто не розпізнавався.

macOS 12 Monterey проблеми

На початку цього тижня у мережі з'явилися скарги від користувачів Mac із процесорами Intel. Вони говорили про те, що оновлення буквально вбиває старі комп'ютери. Після встановлення апдейта Mac на базі процесорів Intel відмовлялися вмикатися. Судячи з відгуків у мережі, така проблема виникає досить часто. У Apple зазначають, що вона може з'являтися через збій живлення.

Сьогодні до вже існуючого списку додалися скарги на виток пам'яті. Користувачі зазначають, що після оновлення деякі програми можуть «з'їдати» до 30-40 ГБ оперативної пам'яті. Працювати у такому форматі практично неможливо. Причому подібні проблеми можуть виникнути на будь-якому Mac, включаючи нещодавно представлені MacBook Pro 2021 .

macOS 12 Monterey проблеми

До дрібніших багів можна віднести зависання курсору та нерівномірне завантаження сайтів у Safari.

Вже скоро Apple має випустити патч, який виправить ситуацію. Але коли саме він вийде, невідомо. Поки що краще почекати з установкою апдейта, особливо, якщо Mac — це ваш основний робочий інструмент.

Джерело: MacRumors


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: