Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Концепт macOS 13: утиліта для очищення системи та нові додатки
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 13 Серпня 2021

Концепт macOS 13: утиліта для очищення системи та нові додатки

Новий концепт macOS 13 Mammoth показує, які програми у майбутньому можуть з'явитися в настільній операційній системі Apple.Концепт macOS 13: утиліта для очищення системи та нові додатки


iLounge в Telegram

Поки Apple ще не випустила фінальну версію macOS 12 Monterey. Однак це зовсім не заважає ентузіастам роздумувати над тим, як може виглядати наступна настільна яблучна операційна система. Наприклад, на думку авторів 9to5mac Apple могла б додати в macOS Mammoth кілька нових додатків.

Front Row

Власники Mac зі стажем, можливо, пам'ятають повноекранний мультимедійний програвач під назвою Front Row. Вперше він був випущений у 2005 році. Однак у Mac OS X Lion його прибрали із системи. За допомогою цієї програми користувачі могли дивитися фільми, ТБ-шоу, слухати музику і подкасти, керуючи відтворенням за допомогою пульта Apple Remote.

macOS 13 Mammoth концепт

Було б чудово, якби Apple повернула такий програвач в macOS. Разом з цим компанія могла б випустити спеціальні версії Siri Remote, які можна було придбати разом з iMac. Вони б могли поєднуватися з моноблоками за кольором.

Додаток Clips

macOS 13 Mammoth чутки

Додаток Apple Clips є непоганий утилітою для створення відеороликів зі спецефектами на iPhone та iPad. Apple могла б перенести додаток і на macOS. Таким чином, на Mac з'явився б простий редактор, яким могли б користуватися діти і підлітки.

Додаток Погода

macOS 13 Mammoth додатки

В iOS 15 Apple непогано попрацювала над додатком Погода. Було б добре, якби компанія перенесла утиліту і на Mac. Причому на великій платформі можливості програми можна розширити. Наприклад, дати користувачам можливість відкривати відразу декілька вікон з прогнозами або ж додати у систему нову анімовану заставку, на якій буде відображатися прогноз погоди.

Утиліта для очищення та оптимізації роботи системи

На цей момент існує чимало різних програм, які можуть допомогти власникам Mac очистити комп'ютер від старих файлів або перевірити систему на віруси. Однак Apple вже давно пора створити власну утиліту, що володіє подібними можливостями.

macOS 13 Mammoth концепт

Така програма повинна проводити глибоке очищення системи, перевіряти пам'ять Mac на шкідливі файли, а також швидко звільняти оперативну пам'ять від зайвих процесів.

Відмова від підтримки старих Mac

macOS 13 Mammoth чутки

Багатьом може не сподобатися, що Apple різко відмовиться від підтримки старих моделей Mac. Однак це потрібно зробити. Без цього розвиток платформи сповільниться.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: