Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Слух: MacBook Pro 2021 стануть тоншими й автономнішими
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 21 Травня 2021

Слух: MacBook Pro 2021 стануть тоншими й автономнішими

Згідно з новою інформацією, MacBook Pro 2021 будуть відрізнятися від попередників високою автономністю на рівні 23-30 годин, тонким корпусом і поліпшеною фронтальною камерою.Слух: MacBook Pro 2021 стануть тоншими й автономнішими


iLounge в Telegram

За останні кілька місяців у мережі з'явилося чимало інформації, що стосується нових MacBook Pro. Очікується, що вони будуть представлені у другій половині поточного року. Блогер Люк Міані спільно з користувачем Twitter, відомим під псевдонімом @AppleLe257, доповнили наявну інформацію новою.

Зокрема, у своєму недавньому відео Міані розповів про те, що Apple готує дві моделі MacBook Pro з екранами 14.1 та 16.1 дюймів. Новинки повинні відрізнятися від попередників за цілою низкою параметрів. Наприклад, товщиною корпусу. Зараз 16-дюймовий MacBook Pro має товщину близько 16 міліметрів. Нові моделі повинні «схуднути» до 12-14 міліметрів.

Також Міані стверджує, що нові MacBook Pro будуть відрізнятися винятковою автономністю. Так, 14-дюймова модель зможе пропрацювати на одному заряді до 23 годин, а ноутбук з 16-дюймовим дисплеєм «проживе» близько 30 годин.

До дрібніших, але не менш важливих, змін інсайдер відносить появу в ноутбуці поліпшеної фронтальної камери, здатної знімати з роздільною здатністю 1080p, і трьох мікрофонів. Крім цього Apple може встановити у MacBook Pro нові динаміки, що підтримують як Dolby Atmos, так і Spatial Audio.

На закінчення, Міані назвав ціни на нові яблучні ноутбуки. За його словами, за 14-дюймову модель користувачам потрібно буде заплатити 1 799 доларів, а за 16-дюймову — 2 399 доларів.

Джерело: Makeuseof


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: