Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Чутки: нові Mac Pro отримають систему-на-чіпі з 40 ядрами
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 18 Травня 2021

Чутки: нові Mac Pro отримають систему-на-чіпі з 40 ядрами

Джерела повідомляють про те, що Apple активно працює над новим поколінням Mac Pro. Топова робоча станція може оснащуватися 40-ядерним CPU.Чутки: нові Mac Pro отримають систему-на-чіпі з 40 ядрами


iLounge в Telegram

Авторитетний журналіст видання Bloomberg Марк Гурман повідомляє про те, що зараз компанія Apple активно працює над повністю новими Mac Pro. Новинки повинні бути побудовані на базі суперпродуктивних чіпів Apple. Топова версія робочої станції може мати 40-ядерний CPU та графічний модуль зі 128 обчислювальними ядрами.

Згідно з наявною інформацією, спеціально для нових Mac Pro інженери Apple створили пару чіпів. Останні носять кодові назви Jade 2C-Die і Jade 4C-Die. Вони відрізняються один від одного кількістю ядер. Так, Jade 2C-Die складається з 16 високопродуктивних та чотирьох енергоефективних ядер, а Jade 4C-Die містить 32 продуктивних та вісім енергоефективних ядер. Окрім цього чіпи будуть мати по 64 та 128 графічних ядер відповідно.

Чутки: нові Mac Pro отримають систему-на-чіпі з 40 ядрами

Згідно з Bloomberg, робота над новим поколінням Mac Pro почалася кілька місяців тому. Джерела повідомляють, що Apple хоче кардинально оновити свої робочі станції, змінивши не тільки їх начинку, але й зовнішній вигляд. Очікується, що нові Mac Pro зменшаться у розмірах та стануть чимось нагадувати Power Mac G4 Cube.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: