Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | AirPlay в macOS 12 дозволяє використовувати Mac як зовнішній екран
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Червня 2021

AirPlay в macOS 12 дозволяє використовувати Mac як зовнішній екран

У macOS 12 Monterey була додана можливість передавати контент на Mac за допомогою AirPlay. Це нововведення дозволяє також використовувати Mac як зовнішній дисплей для іншого комп'ютера Apple.AirPlay в macOS 12 дозволяє використовувати Mac як зовнішній екран


iLounge в Telegram

Одним з ключових нововведень, зроблених в macOS Monterey, стала можливість передавати на Mac контент з інших пристроїв Apple через AirPlay. При цьому передача може здійснюватися як через бездротову мережу, так і за допомогою USB-кабелю. Apple відзначає, що дротове з'єднання забезпечує більшу надійність і може передавати контент практично без затримок.

AirPlay також дає власникам яблучних комп'ютерів можливість транслювати зображення з одного пристрою Apple на Mac. Причому йдеться не тільки про iPhone або iPad. Ця функція також працює між двома комп'ютерами. Завдяки такій особливості користувачі можуть використовувати один Mac як зовнішній дисплей для іншого Mac.

При цьому потрібно розуміти, що AirPlay не є ідеальною технологією для передачі зображення з одного Mac на інший. У процесі можуть бути невеликі затримки. Також варто відзначити, що нова опція доступна далеко не на всіх яблучних комп'ютерах. Підтримка AirPlay є тільки на MacBook Pro і MacBook Air 2018 року або новіше, iMac і Mac Pro 2019 року або новіше і Mac mini 2020 року.

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: