Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Дизайнери розробили концепцію додатку Accessories для iOS 15
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Грудня 2020

Дизайнери розробили концепцію додатку Accessories для iOS 15

Компанія Apple випускає безліч аксесуарів, для яких потрібні персональні настройки. Дизайнери розробили концепцію програми Accessories для iOS 15, яка дозволить контролювати всі пристрої в одному місці.Дизайнери розробили концепцію додатку Accessories для iOS 15


iLounge в Telegram

Компанія Apple випускає безліч аксесуарів, для яких потрібні персональні настройки. Дизайнери розробили концепцію програми Accessories для iOS 15, яка дозволить контролювати всі пристрої в одному місці.

Концепція програми Accessories для iOS 15

У Apple Watch є власний додаток для управління Watch, управляти AirPods можна в налаштуваннях Bluetooth, а налаштування периферійних пристроїв можливе в «Налаштуваннях». Дизайнери вирішили, що повинно бути більш зручне рішення для настройки фірмових аксесуарів і гаджетів, тому розробили концепцію програми Accessories для iOS 15.

Концепція програми Accessories для iOS 15

Об'єднавши всі свої аксесуари в один додаток, користувачі зможуть швидко і легко знаходити необхідні настройки, щоб отримати максимальну віддачу від своїх пристроїв. Також в додатку можна використовувати віджет часу автономної роботи. Кожен віджет може відображати не тільки час автономної роботи, але і статус підключення, а також реальні фотографії продуктів, а не іконки як в стандартному віджеті.

Концепція програми Accessories для iOS 15

Apple Watch пропонують сполучення екранів на вашому iPhone, коли ви тримаєте їх поруч. За допомогою програми «Аксесуари» Apple може спростити завдання деяким користувачам, додавши сторінку з усіма сумісними аксесуарами.

Концепція програми Accessories для iOS 15

Насправді цікава ідея, яку Apple варто взяти на замітку. А як вам таке рішення? Діліться в коментарях!


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: