Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 26 Серпня 2021

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Дизайнер розробив ідеальну концепцію watchOS 9. Віджети та нові анімовані циферблати.Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати


iLounge в Telegram

За останні пару років операційна система watchOS пережила декілька не дуже масштабних змін. Але навіть зараз, пройшовши шлях у шість років, вона потребує допрацювання. Дизайнер з 9to5mac показав майже ідеальну концепцію, яка могла б стати основою watchOS 9.

Віджети на циферблатах

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Зараз можливості циферблатів дуже обмежені. Якби Apple дозволили додавати віджети, як на iOS 14 до циферблатів, вони б стали кориснішими. Також це могло б мотивувати розробників робити додатки для смарт-годинників, адже на цей момент крутих додатків, які хочеться завантажити та користуватися ними дуже мало. Найчастіше користувачі взагалі не використовують App Store на годиннику, використовуючи тільки встановлені додатки.

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Нові циферблати

Дизайнер також розробив кілька нових циферблатів. Насамперед — це циферблат з фірмовим класичним шрифтом «Apple Garamond». Він виглядає мінімалістично і круто.

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Далі анімований циферблат з Тедом Лассо. На ньому головний герой міг би рухатися, посміхатися і махати вам, а також сповіщати про те, скільки часу, як це робить Міккі на вже доданому циферблаті.

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Також циферблат з приємним світлом, який рухається спіраллю, і циферблат з активністю.

Екран з додатками

Два варіанти, які зараз пропонує Apple для перегляду списку додатків: це список і ґроно. Вони не ідеальні, тому що в першому потрібно довго гортати, щоб знайти потрібну програму, а в другому вам не завжди зручно зорієнтуватися, де і що знаходиться.

Концепт watchOS 9: віджети і нові циферблати

Тому логічно було б додати можливість переглядати програми у списку, де іконки формувалися по три в ряду. Щось на зразок iPhone. В ідеалі, додатки можна було б розбивати за теками.

Концепт watchOS 9 виглядає дуже свіжо та актуально. Добре б, якби Apple взяли ці фішки до уваги в майбутніх своїх розробках.

Джерело: 9to5mac


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: