Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Концепт MacBook Pro 16" (2021) з процесором M1X
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 25 Травня 2021

Концепт MacBook Pro 16" (2021) з процесором M1X

Дизайнер Антоніо де Росса створив концепт 16-дюймового MacBook Pro з системою-на-чіпі M1X.Концепт MacBook Pro 16" (2021) з процесором M1X


iLounge в Telegram

Згідно з чутками, компанія Apple може представити новий MacBook Pro на конференції WWDC 2021. Попри те, що слух досить ненадійний, тому що виходить від інсайдера Джона Проссером, у мережі з'явився цікавий концепт того, як би міг виглядати оновлений MacBook Pro 16".

Концепт MacBook Pro 16 "(2021) з процесором M1X

Творцем концепту є Антоніо де Росса. Він демонструє новий пристрій з вбудованим портом HDMI 8K, кардрідером, новим портом зарядки MagSafe, поєднаним з USB-C, а також двома портами Thunderbolt 3 | USB 4. Дизайнер також вважає, що шість динаміків Mac будуть підтримувати відтворення звуку без втрати якості, представлене Apple в оновленні Apple Music.

Концепт MacBook Pro 16 "(2021) з процесором M1X

Концепт MacBook Pro 16 "(2021) з процесором M1X

Антоніо представив чотири забарвлення нового Mac: золоте, сіре, сріблясте та синє. Окрім того, він показав, як буде виглядати перший MacBook з підтримкою Face ID та з системою-на-чіпі M1X.

Концепт MacBook Pro 16 "(2021) з процесором M1X

Концепт MacBook Pro 16 "(2021) з процесором M1X

Дисплей у концепті не менш цікавий, адже дизайнер припустив, що новий Mac може отримати mini-LED з частотою оновлення екрану 120 Гц.

Концепт MacBook Pro 16 "(дві тисячі двадцять один) з процесором M1X

Звичайно, складно повірити, що всі ці оновлення Apple зможуть об'єднати й випустити в одному пристрої саме цьогоріч. Тому концепт це скоріше нездійсненна мрія всіх користувачів MacBook Pro, яка навряд чи втілитися в життя. Але від цього він не стає менш цікавим для перегляду, адже справді, концепт зроблений дуже якісно та з урахуванням більшості бажаних оновлень.

Джерело: Antonio De Rossa


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: