Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Концепт: гаманець для біткоїнів Apple з інтеграцією Apple Card
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 19 Лютого 2021

Концепт: гаманець для біткоїнів Apple з інтеграцією Apple Card

Дизайнер Антоніо де Роса представив цікавий концепт, який демонструє гаманець для криптовалюти виробництва Apple.Концепт: гаманець для біткоїнів Apple з інтеграцією Apple Card


iLounge в Telegram

Дизайнер Антоніо де Роса представив цікавий концепт, який демонструє гаманець для криптовалюти, що могла б випустити Apple.

Tesla вклалися в криптовалюту, тому Apple не будуть відставати від них. Саме цьому дизайнер Антоніо де Роса вирішив пофантазувати на тему нових технологій і представив концепт гаманця для криптовалюти Apple.

Концепт: кріптокошелёк Apple з інтеграцією Apple Card

В основі концепту лежить стильний мінімалістичний пристрій з невеликим сенсорним екраном. Зовні він нагадує частину Touch Bar з динаміком, Type-C для підключення до Mac, ну і датчик Touch ID для надійного захисту вашої криптовалюти. Також у цій концепції передбачено обмін криптою між членами сім'ї, виклик Сірі і перегляд на дисплеї курсу криптовалюти.

Крім усього цього дизайнер продумав інтеграцію гаманця з картою Apple Card. Це потрібно для того, щоб всі ваші мільйони були видні в Apple Wallet й у вас була можливість витратити їх за допомогою банківської карти.

Концепт: кріптокошелёк Apple з інтеграцією Apple Card

З огляду на те, що за криптовалютою лежить наше майбутнє ця концепція не здається такою неймовірною. Цілком можливо, що Apple вирішить вдатися до такого незвичайного рішення.

Джерело: aderosa


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: