iLounge | Новини | Аналітик Джин Манстер повідомляє: вихід iPhone 12 5G може бути відкладений
Новини

Аналітик Джин Манстер повідомляє: вихід iPhone 12 5G може бути відкладений

Черговий відомий аналітик робить прогноз на відстрочку версії iPhone 5G. Компанія Apple боїться опинитися в програшній ситуації. Ми розповімо, як зараз справи з яблучним смартфоном в мережах п'ятого покоління.


Аналітик Джин Манстер повідомляє: вихід iPhone 12 5G може бути відкладений


iLounge в Telegram

Зараз безліч ходить чуток про ситуацію з виробництвом техніки Apple. Особливо всіх хвилює випуск версії 5G нових iPhone , так як покриття мереж поступово розвивається.

Протягом усього березня повідомлялося, що купертіновци максимум що встигнуть зробити, це випустити нову лінійку і iPhone 9. Сьогодні з'явився новий інсайт від Джина Манстера, що 5G версія з'явиться тільки в перебігу наступних 3-4 років.

Компанія Apple все-таки не випустить iPhone 5G восени 2020 року

Прогноз аналітика грунтується на звіті Mikkei Asian Rewiew. Тут стверджується, що компанія Apple отримала відразу кілька стримуючих чинників перед випуском смартфонів для мереж п'ятого покоління.

Основна проблема — обмеження на поїздки співробітників компанії. Компанія Apple більшість запчастин набуває у постачальників. Перед укладанням нових контрактів, її співробітники виїжджають на виробництво для оцінки його потужностей і якості комплектуючих. Без такої перевірки, ніякі підписання неможливі.

Вторинна проблемою виявиться загальний економічний спад. У Купертино переживають, що навіть якщо пандемія спаде до осені, покупці будуть ще морально не готові переплачувати за більш дорогу версію iPhone.

Окремо аналітик Джин Манстера зазначив, що самої Apple поточна фінансова ситуація не виявиться катастрофічною. Так, фінансові втрати неприємні, але планування бізнесу на десятиліття вперед дають можливість згладжувати будь-фінансова криза.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: