Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Власники камер Eufy виявили серйозну пробоїну в безпеці
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 17 Травня 2021

Власники камер Eufy виявили серйозну пробоїну в безпеці

Власники камер Eufy помітили, що їх програма надає доступ до налаштувань чужих камер.Власники камер Eufy виявили серйозну пробоїну в безпеці


iLounge в Telegram

У результаті серйозного збою власники камер Eufy почали отримувати доступ до камер, які їм не належать. Цією інформацією поділилися користувачі Reddit та відзначили, що доступ з'являється після спроби входу у додаток. Користувачі можуть змінювати налаштування чужої камери, отримувати доступ до особистої інформації, вмикати та вимикати світло й багато іншого.

Звичайно, така ситуація сильно стурбувала всіх власників камер, які купувалися для забезпечення безпеки. У результаті не відомо, скільки з них постраждало. Є інформація, що проблема має регіональний характер, але поки краще відключати камери Eufy до з'ясування всіх питань, пов'язаних з безпекою.

А якщо ви ще не визначилися з вибором, то варто звернути увагу на камери таких виробників, як Ecobee, Eve, Nest або Logitech. Ці камери працюють з системою Apple HomeKit й зарекомендували себе, як надійні системи зовнішнього та внутрішнього спостереження з відмінним рівнем безпеки від злому.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: