Через велике навантаження відповідаємо із затримками. Вибачте за незручності 😔

×
iLounge | Новини | Apple могли випустити iPod Super nano і MacBook Air 15"
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 3 Червня 2021

Apple могли випустити iPod Super nano і MacBook Air 15"

Секретні документи вказують на те, що Apple працювала над 15-дюймовим MacBook Air та iPod Super nano у 2008 році.Apple могли випустити iPod Super nano і MacBook Air 15"


iLounge в Telegram

Судовий розгляд між Epic і Apple дав доступ до багатьох раніше неопублікованих документацій. В одному з таких секретних листів вдалося знайти інформацію про невипущені iPod Super nano та iPod shuffle, які проєктував Стів Джобс.

Перший iPod Super nano являє особливий інтерес, тому що він коштував би 100 доларів, що на 50 доларів дорожче за базову версію. Інших деталей, на жаль, немає. Друга версія iPod shuffle, про яку йдеться в листі, це відкладений iPod з функцією VoiceOver. Apple, схоже, мала намір випустити його у 2008 році, але реліз довелося відкласти.

Також листи вказують на те, що Apple у 2008 році працювала над 15-дюймовим MacBook Air. При цьому хочу звернути вашу увагу на те, що Air ніколи не виходив у такому формфакторі, але виходили версії на 11 та 13 дюймів.

Apple хотіли випустити iPod Super nano і MacBook Air 15

Багато з ідей були відкладені, як iPod shuffle, чекаючи свого часу. А деякі так і не побачили реалізації, як 15-дюймовий MacBook Air.

Джерело: 9to5mac


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: