Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | iPhone 14 отримає Always-On, в Apple Watch 8 не оновлять процесор
Новини
1329
Поліна Харченко

Поліна Харченко · 27 Червня 2022

iPhone 14 отримає Always-On, в Apple Watch 8 не оновлять процесор

iPhone 14 Pro отримає функцію від Apple Watch. А нові Apple Watch Series 8 лишаться з процесором старої версії.iPhone 14 отримає Always-On, в Apple Watch 8 не оновлять процесор


iLounge в Telegram

На порядку денному у світі Apple з'явилося дві новини: одна з яких втішила користувачів, а інша навпаки. Почнемо з гарної.

iPhone 14 отримає Always-On

Редактор видання Bloomberg Марк Гурман повідомив, що iPhone 14 Pro може запозичити функцію конфіденційності в останньої версії Apple Watch. Він буде оснащений новою функцією постійно увімкненого дисплея, з ожливістю перегляду віджетів на заблокованому екрані. Гурман заявив, що на iPhone будуть відображатися ті ж віджети, які анонсували в рамках оновлення iOS 16.

До цього, iPhone 14 Pro від Apple може запозичити функцію конфіденційності в останньої версії Apple Watch. Таки чином, якщо користувач не розблокував Айфон, він побачитьлише загальну інформацію, якщо ж розблокує, то більш детальну.

Apple Watch Series 8 не отримають новий процесор

Тепер перейдемо до менш радісної новини. Згідно заяв Марка Гурмана Apple Watch Series 8 не отримають серйозного оновлення чіпа. Це означає, що в годиннику, як і раніше, буде використовуватися трохи модифікована версія чіпа, яка була в Apple Watch Series 6.

Гурман каже, що швидше за все Apple Watch Series 8 не отримають нового процесора, а натомість використовуватимуть той же процесор, який вже використовується в Apple Watch Series 7. Також експерт вважає, що у зв'язку з цим буде відкладено впровадження функції режиму з низьким енергоспоживанням.

Такі невтішні зміни швидше за все ми отримуємо, через нестачу чіпів і проблеми з інфляцією в усьому світі.

Джерело: imore

iLounge в Telegram