Через велике навантаження відповідаємо із затримками. Вибачте за незручності 😔

×
iLounge | Новини | Виріз в екрані iPhone може бути прихований за рухомим елементом
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 3 Серпня 2021

Виріз в екрані iPhone може бути прихований за рухомим елементом

Apple хоче приховувати фронтальну камеру і блок Face ID за рухомою шторкою. Про це свідчить новий патент.Виріз в екрані iPhone може бути прихований за рухомим елементом


iLounge в Telegram

Не так давно Apple подала в Бюро патентів і торгових марок США новий документ. У ньому описано два варіанти, які дозволять приховати виріз в екрані iPhone. Інженери яблучної компанії пропонують використовувати для цього якийсь рухливий механізм. Він буде закривати фронтальну камеру і блок Face ID. При цьому в закритому стані шторка буде частиною дисплея.

Виріз в екрані iPhone може бути прихований рухомим елементом

Відповідно до патенту, інженери розглядають два основні варіанти. У першому випадку шторка буде виконана у вигляді клапана, утвореного гнучким екраном. За необхідності рухливий елемент буде згинатися, відкриваючи модулі камери та Face ID.

Виріз в екрані iPhone може бути прихований рухомим елементом

Другий варіант — це спеціальний механізм, який буде зміщати цілком весь дисплей до нижньої частини пристрою. При цьому сам екранний блок повинен бути прихований захисним склом. Це дозволить збільшити термін служби механізму.

У патенті згадується, що всі компоненти камери та Face ID не обов'язково повинні розташовуватися за шторкою. Не виключено, що вони змінять своє місце розташування. При цьому фронтальна камера і сканер лиця отримають перископний об'єктив.

Потрібно розуміти, що реєстрація патенту не є прямим доказом того, що Apple реалізує ідею у своїх серійних пристроях. На цей момент в патентному портфоліо компанії вже є кілька документів, в яких описані різні варіанти приховування датчиків Face ID і Touch ID під екраном.

Джерело: PatentlyApple


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: