Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Нові iPhone зможуть попереджати вас про здуття акумулятора
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 11 Березня 2021

Нові iPhone зможуть попереджати вас про здуття акумулятора

Нові патенти Apple описують як компактніше розмістити більший акумулятор в корпусі iPhone. А також як запобігти здуттю батареї.Нові iPhone зможуть попереджати вас про здуття акумулятора


iLounge в Telegram

Apple для своїх пристроїв використовує літій-іонні акумулятори, які з часом мають властивість зношуватися і здуватися. На жаль, поки немає альтернативи цій технології, але компанія не втомлюється шукати способи, як можна поліпшити батарею, а також вплинути на її розміщення у корпусі нових iPhone. Це робиться для того, щоб досягти оптимальної товщини iPhone, а також безпеки користувачів.

Нові патенти Apple описують технологію, яка допоможе: перше розмістити батарею більш компактно в корпусі нових iPhone, друге попередити здуття акумулятора і запобігти його псуванню.

Нові iPhone зможуть попереджати про здутті акумулятора

Перший патент розглядає особливу технологію для розміщення акумулятора iPhone з так званим «заземленням». Якщо раніше компанія була змушена залишати частину вільного місця всередині iPhone і не дозволяти іншим компонентам стикатися з батареєю, то зараз вони зможуть досягти більш компактного розміщення. Цього, як описується в патенті, можна досягти якщо упакувати акумулятор в додатковий захисний шар у вигляді металевого корпусу.

Нові iPhone зможуть попереджати про здутті акумулятора

Другий патент ще цікавіший. У ньому Apple описує можливість процесора підключеного до спеціального датчика визначати початкову стадію здуття батареї і при виявленні цієї поломки регулювати подачу струму таким чином, щоб запобігти процесу здуття. Крім того, пристрій зможе попередити свого користувача при перших ознаках здуття батареї.

Насправді, це досить важливі кроки Apple щодо поліпшення акумуляторів. У майбутньому, якщо ці технології втіляться в життя, ми зможемо побачити більш тонкий iPhone, який стане ще безпечнішим. Адже зараз здуття батареї неконтрольоване. Добре, якщо ви відразу помітили деформацію корпусу. Але якщо процес здуття запущений і ви не знаєте про нього, не реагуєте на деформацію або вона малопомітна це може призвести до вибуху пристрою і загрози вашому здоров'ю.


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: