Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | iPhone SE вийде в 2023 році у новому дизайні
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 2 Квітня 2021

iPhone SE вийде в 2023 році у новому дизайні

Аналітик Росс Янг повідомив, що Apple анонсують 4.7-дюймовий iPhone SE в 2023 році і він отримає новий дизайн.iPhone SE вийде в 2023 році у новому дизайні


iLounge в Telegram

Згідно з даними аналітика Роса Янга, компанія Apple готує оновлення для iPhone SE в 2022 та 2023 році. Перше оновлення буде мінорним, пристрій отримає той же екран і форм-фактор, що й iPhone SE 2020.

Другий пристрій, який анонсують уже в 2023 році, буде цікавішим. Росс стверджує, що Apple може відмовитися від панелі Face ID в бюджетному девайсі і замінити її на варіант з точковою камерою на екрані. Розміри дисплея, за словами Янга, залишаться на рівні тих же 4.7-дюймів.

Новина про майбутній iPhone SE Plus, який нібито повинен вийти у 2022 року не нова. Аналітик Мін-Чі Куо раніше вже повідомляв про це. А ось про новий дизайн бюджетного iPhone SE 2023 стало відомо тільки зараз.

Потрібно визнати, що цей хід з боку Apple здається досить суперечливим. Пристрої Android використовують «дірковий» дизайн вже багато років, але в Купертіно до останнього топлять за збереження виїмки над екраном. Цікаво подивитися на те, як Apple реалізує це у своїх iPhone і якою буде реакція покупців.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: