iLounge | Новини | iPhone 9 (SE 2) вийде в березні 2020 року
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 22 Січня 2020

iPhone 9 (SE 2) вийде в березні 2020 року

Компанія Apple з наступного місяця запускає в масове виробництво новий бюджетний смартфон iPhone  9 (SE 2), який  повинен бути представлений на офіційній презентації в березні цього року.  


iPhone 9 (SE 2) вийде в березні 2020 року


iLounge в Telegram

iPhone SE  2 вийде в березні
Компанія   Apple планує представити нам  в  цього року цілих 5 моделей смартфонів. На рівні з чотирма дорогими флагманами лінійки iPhone 12 , які повинні вийти в  початку осені цього року, Apple  підживлює інтерес до більш дешевої версії  нового  смартфона, іменованого  в  мережі як   iPhone SE 2 або  iPhone  9.

Як  було оголошено недавно, новий смартфон повинен вийти в виробництво вже в лютому, тому офіційну презентацію варто очікувати  на початку березня  2020 року.

Характеристики цього пристрою не були розкриті публічно, але згідно з чутками від постачальників і інсайдерськими нотаток, iPhone SE 2 отримає  дизайн, схожий з  моделлю  айфон 8, що  включає одиночний модуль  камери,  розміщений ззаду. Винятком буде саме « начинка » смартфона, адже бюджетник повинен отримати нові технології такі, як   процесор Apple A13 Bionic з 3 Гб ОЗУ, кнопка « Додому » з Touch ID, а також поліпшену технологію камер і можливо навіть нічний режим. Передбачається, що iPhone SE 2 повинен отримати 4,7-дюймовий рідкокристалічний екран, так як вся модель айфон 12 повинна бути повністю оснащена OLED-екранами.

Між назвою новинки все ще точаться здогади, адже в одних джерелах назва моделі представлено як  iPhone SE 2 (на користь більш дешевої моделі, яка була представлена раніше), а  в інших як  iPhone 9 (бо компанія Apple пропустила « дев'ятку » при випуску своїх смартфонів).

Вартість пристрою можна сформувати,  спираючись на вже існуючі моделі, що представлені на ринку. Так, як попередня версія бюджетного айфона, яка до речі теж була анонсована в березні, повторювала дизайн моделі 5S і продавалася за 399 $, а сучасний айфон 8 має ринкову ціну в 499 $, то можна очікувати, що компанія Apple поставить цінник в 499 $ за iPhone SE 2. Таким чином, вони запропонують оновлення для власників айфона 8 до більш просунутою технологією.

Джерело   9to5mac


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official