Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | iPhone 16 отримає графеновий радіатор для вирішення проблеми перегріву
Новини
963
Софія Старк

Софія Старк · 16 Листопада 2023

iPhone 16 отримає графеновий радіатор для вирішення проблеми перегріву

Оскільки iPhone 15 Pro | 15 Pro Max гріються, то iPhone 16 може отримати графеновий радіатор для вирішення цієї проблеми.iPhone 16 отримає графеновий радіатор для вирішення проблеми перегріву


iLounge в Telegram

У відповідь на скарги користувачів на перегрів iPhone 15, компанія Apple вивчає можливість встановлення графенового радіатора на iPhone 16.

Інсайдер @KosutamiSan стверджує, що інженери компанії розглядають використання графенового радіатора і металевого корпусу акумулятора для оптимізації теплопередачі всередині пристрою.

Компактний дизайн iPhone створює проблеми для вбудовування товстих або важких тепловідводів. Однак графен, відомий своєю винятковою теплопровідністю - вдесятеро вищою, ніж у міді, - є перспективним матеріалом для ефективного відведення тепла.

Враховуючи відсутність вентилятора в iPhone, пасивна передача тепла через корпус пристрою в повітря набуває вирішального значення. Тепловідводи відіграють ключову роль у цьому процесі, ефективно відводячи тепло від критичних зон.

Якщо чутки підтвердяться, впровадження графену в якості матеріалу для тепловідводу може значно покращити здатність iPhone керувати теплом, пропонуючи ефективніше рішення, ніж поточний механізм охолодження.

Джерело: Appleinsider

iLounge в Telegram