Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | iPhone 15 Pro Max отримав 4 з 10 балів за шкалою iFixit
Новини
842
Тітов Іван

Тітов Іван · 25 Вересня 2023

iPhone 15 Pro Max отримав 4 з 10 балів за шкалою iFixit

Новий iPhone 15 Pro Max майже не отримав внутрішніх змін. Тож iFixit оцінили його ремонтопридатність всього 4 бали з 10.iPhone 15 Pro Max отримав 4 з 10 балів за шкалою iFixit


iLounge в Telegram

Розбір iPhone 15 Pro Max, який провела команда iFixit, показав, що новий смартфон зроблений подібно до старої моделі iPhone 14 Pro Max. За традицією, iFixit розкритикували спосіб виробництва пристрою та його низьку ремонтопридатність.

Новий iPhone 15 Pro Max розібрати доволі не складно. Так, аби зняти дисплей знадобляться п'ятигранні гвинти та присоски. При цьому витягнути акумулятор виявилось складнішою задачею, адже не працювали спеціальні механізми та майстрам з iFixit довелось викручувати ще з десяток гвинтів.

За допомогою ізопропілового спирту акумулятор від'єднується від рамки. Місткість цього акумулятора становить 17,1 ват-годин, що на 2,5% більше, ніж у версії iPhone 14 Pro Max.

Аби зняти блок з камерами необхідно від'єднати кілька кабелів та відкрутити три гвинти з хрестоподібною головкою. За винятком тетрапризми для телефотокамери всі інші елементи блоку мають такий самий розмір як і в iPhone 14 Pro. Це наводить на думку, що всі покращення якості зображення можливі завдяки новому програмному забезпеченню та чипу A17 Pro.

Логічна плата майже ідентична попередній моделі. На ній також помітили чіпи Qualcomm, які виконують роль модему.

iFixit високо оцінює зміни задньої кришки внесені в моделі Pro. Вони зробили її стандартною, як в iPhone 15. Нарікання викликає екологічність виробництва титанових елементів замість нержавіючої сталі або алюмінію, а також покриття на якому легко залишаються подряпини.

iPhone 15 Pro Max, Pro, Plus і стандартний iPhone 15 отримали всього 4 бали з десяти можливих за ремонтопридатність.

Джерело: appleinsider

iLounge в Telegram