Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | iPhone 15 Pro Max буде з найтоншими рамками в історії
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Березня 2023

iPhone 15 Pro Max буде з найтоншими рамками в історії

iPhone 15 Pro Max отримає найтонші рамки в історії смартфонів.iPhone 15 Pro Max буде з найтоншими рамками в історії


iLounge в Telegram

Новий витік даних передбачає, що iPhone 15 Pro Max отримає найтонші безелі, що коли-небудь зустрічалися в смартфонах, перевершивши поточний рекорд Xiaomi 13. Інформація надійшла від надійного автора витоків "Ice Universe", який у минулому вже ділився правдивою інсайдерською інформацією про плани Apple .

iPhone 15 Pro Max буде з найтоншими рамками в історії

Очікується, що обидві моделі iPhone 15 Pro будуть мати вигнуті, більш тонкі обідки в порівнянні зі своїми попередниками, а професійна 6.7-дюймова модель отримає мінімальні рамки, що призведе до зовнішнього вигляду, схожого на Apple Watch.

Ice Universe стверджує, що майбутній iPhone 15 Pro Max "поб'є рекорд" з безелями всього в 1,55 мм, випередивши Xiaomi 13, рамки якого складають 1,81 мм. Для порівняння, обідок iPhone 14 Pro становить 2,17 мм, а рамки Samsung Galaxy Ultra S23 – 1,95 мм.

Очікується, що серія iPhone 15 матиме трохи вигнуті безелі, аналогічні тим, що були у iPhone 11, а ширина рамки в iPhone 15 та iPhone 15 Plus буде такою ж, як у iPhone 14 та iPhone 14 Plus. Також інсайдери впевнені, що розміри дисплеїв залишаться такими самими, як і в минулорічних моделей.

Моделі iPhone 15 Pro можуть також мати титанову рамку замість нержавіючої сталі, твердотільні кнопки регулювання гучності, вимкнення та живлення, які фізично не рухатимкться при натисканні, а також найтонші рамки, що коли-небудь зустрічалися на смартфонах.

Джерело: MacRumors