Через велике навантаження відповідаємо із затримками. Вибачте за незручності 😔

×
iLounge | Новини | Все iPhone 14 2022 року отримають дисплеї 120 Гц
Новини

Все iPhone 14 2022 року отримають дисплеї 120 Гц

Джерела зазначають, що в наступному році компанія Apple оснастить всі свої нові смартфони 120-герцового дисплеями.Все iPhone 14 2022 року отримають дисплеї 120 Гц


iLounge в Telegram

За даними джерел видання The Elec, зараз компанія LG зайнята виробництвом екранних панелей для iPhone 13 і iPhone 13 mini. Однак в наступному році виробник може взяти на себе випуск нових 120-герцових екранів. Спеціально для цього виробник модифікує частину з своїх потужностей. Якщо ця інформація виявиться правдивою, то в 2022 році відразу два основних партнера Apple — Samsung і LG — зможуть випускати дисплеї з частотою оновлення в 120 Гц. Це дозволить яблучному гіганту оснастити всі моделі iPhone 14 120-герцовими екранами.

Нагадаємо, що в цьому році просунуті дисплеї повинні з'явитися в iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Раніше повідомлялося, що Samsung вже почала випускати ці модулі.

Що стосується iPhone 14 , то однією з особливостей майбутніх яблучних смартфонів може стати оновлений дизайн. У минулому авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо заявляв, що в 2022 році деякі з апаратів Apple втратять виріз в дисплеї. Йому на зміну може прийти невеликий отвір. Правда, подібні зміни можуть відбутися тільки в топових моделях.

Джерело: The Elec


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: