Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | iPhone 13 Pro отримає надширококутний об'єктив з автофокусом
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Червня 2021

iPhone 13 Pro отримає надширококутний об'єктив з автофокусом

Якщо вірити джерелам, то однією з особливостей iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max стане надширококутний об'єктив з автофокусом. «Молодші» моделі отримають цю опцію у 2022 році.iPhone 13 Pro отримає надширококутний об'єктив з автофокусом


iLounge в Telegram

Раніше у цьому році авторитетний аналітик Мін-Чі Куо повідомив про те, що Apple може додати у нові смартфони покращений надширококутний об'єктив. Зараз він доповнив свій попередній прогноз, повідомивши, що нововведення з'явиться тільки в iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. У «молодших» моделях така опція стане доступна у 2022 році.

На цей момент надширококутний об'єктив, який використовується в iPhone 12, має фіксовану фокусну відстань. Це накладає певні обмеження під час знімання. Однак в iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max Apple повинна розв'язати цю проблему, додавши у надширококутний об'єктив автофокус.

Окрім цього аналітик повідомляє про те, що компанія змінить і інші характеристики модуля. Зокрема, збільшить кількість лінз з п'яти до шести, а також підвищить апертуру, таким чином, камера зможе «збирати» більше світла.

Згідно з чутками, у цьому році Apple не стане кардинально міняти дизайн своїх нових смартфонів. При цьому всі нові яблучні апарати повинні отримати зменшений виріз в дисплеї та систему стабілізації зображення зі зрушенням матриці.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: