Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Слух: iPhone 13 з'являться у продажі 17 вересня
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 25 Серпня 2021

Слух: iPhone 13 з'являться у продажі 17 вересня

Якщо вірити мережевим джерелам, то iPhone 13 та iPhone 13 Pro з'являться на полицях магазинів 17 вересня, а AirPods 3 — 30 вересня.Слух: iPhone 13 з'являться у продажі 17 вересня


iLounge в Telegram

Згідно з інформацією, яка з'явилася у китайській соціальній мережі Weibo, офіційні продажі нових смартфонів Apple стартують 17 вересня. В цей день на полицях магазинів повинні з'явитися всі чотири новинки — iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max.

Варто зазначити, що до подібної інформації варто ставитися з певною часткою скепсису. Датою початку продажів нових смартфонів Apple поділився не надто надійний інсайдер. У минулому він вже помилявся у своїх прогнозах. Однак і повністю вигаданою нова інформація не виглядає.

Дата початку продажів iPhone 13

Якщо вірити нещодавнім прогнозами, які зробив аналітик Wedbush Деніел Айвс, то iPhone 13 та iPhone 13 Pro будуть офіційно представлені у вівторок, 14 вересня. З досвіду минулих років Apple воліє анонсувати нові продукти саме на початку тижня. При цьому продажі, зазвичай, стартують в кінці тижня. З цієї причини, нові чутки, які з'явилися в Weibo, виглядають більш-менш реалістично.

Примітно, що крім дати початку продажів iPhone 13 китайські джерела також назвали й день, коли на полицях магазинів з'являться AirPods 3. Трапитися це повинно 30 вересня.

Очікується, що iPhone 13 та iPhone 13 Pro будуть зовні схожі на попередників. Однак в новинках можуть з'явитися поліпшені основні камери, менший виріз в дисплеї та місткіші акумулятори. Що стосується AirPods 3, то головною особливістю оновлених навушників стане зовнішній вигляд. Джерела повідомляють, що нові AirPods будуть схожі на AirPods Pro. Правда, у новинки не буде функції шумозаглушення.

Джерело: IT Home


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: