Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Слух: iPhone 13 вийдуть 14 вересня
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 17 Серпня 2021

Слух: iPhone 13 вийдуть 14 вересня

Аналітик стверджує, що iPhone 13 та iPhone 13 Pro будуть представлені третього тижня вересня.Слух: iPhone 13 вийдуть 14 вересня


iLounge в Telegram

Експерт Wedbush Деніел Айвс у записці для інвесторів повідомив про те, що компанія Apple представить свої нові смартфони третього тижня вересня. Крім цього аналітик упевнений, що iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max будуть оснащені накопичувачем обсягом до 1 ТБ. До такого висновку експерт прийшов після оцінки ланцюжка постачальників.

Якщо Айвс виявиться правий, то нові iPhone можуть бути представлені у вівторок, 14 вересня. У минулому Apple не раз анонсувала свої новинки саме у вівторок. Це вже своєрідна традиція, точно така ж, як і починати продавати нові пристрої в п'ятницю.

Також аналітик Wedbush впевнений у тому, що в цьому році Apple подвоїть максимальний обсяг накопичувача, який може бути встановлений в iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max. Простіше кажучи, компанія може випустити смартфони з 1 ТБ вбудованої пам'яті. На тлі чуток про поліпшення камери та появи в топових яблучних апаратах підтримки високоякісного формату ProRes, таке нововведення виглядає цілком виправданим.

Очікується, що нові iPhone будуть відрізнятися від попередників новим потужнішим процесором, зменшеним вирізом в екрані, поліпшеними камерами з системою стабілізації на основі зсуву матриці та місткими акумуляторами. iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max додатково повинні забезпечуватися 120-герцовими дисплеями з підтримкою функції Always-on-Display.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: