Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Новий iPhone 13 Pro засвітився на живих фото
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 3 Серпня 2021

Новий iPhone 13 Pro засвітився на живих фото

Без порту і в фіолетовому кольорі: майбутній iPhone 13 Pro засвітився на живих фотографіях.Новий iPhone 13 Pro засвітився на живих фото


iLounge в Telegram

Залишився місяць до релізу нового iPhone 13. Імовірно, Apple викотить новинкуу вівторок 14-21 вересня, хоча точна дата все ще не названа і залишиться невідомою до останнього тижня перед анонсом. Але у мережі вже з'явилися фото макетів, зроблених в Китаї, багато блогерів вже зняли ролики та розповіли про те,яким буде iPhone 13.

Новый iPhone 13 Pro засветился на живых фото

І ось у мережу потрапили живі фото новинки iPhone 13 Pro. Це теж макети, але зроблені вони винятково якісно. Майбутній флагман представлений у двох кольорах: баклажаново-фіолетовому та світло-сірому.

Цікаво, що портів не передбачено, хоча в макетах часто залишають місце під них, щоб виробники аксесуарів знали, як робити розріз. Модуль камери новинки на фото більше і виготовлений з чорного глянцевого скла.

Новый iPhone 13 Pro засветился на живых фото

Це не перший макет, який з'явився у мережі, але виглядає дуже достовірно. Більш того, вже були чутки про відмову Apple від портів на користь магнітної зарядки MagSafe, але це прогнозувалося пізніше.

Джерело: techytronics


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: