Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Куо: iPhone 13 отримає поліпшені надширококутні об'єктиви камери
Новини
Богдан Єфімчук

Богдан Єфімчук · 3 Березня 2021

Куо: iPhone 13 отримає поліпшені надширококутні об'єктиви камери

Відомий аналітик і інсайдер Мінг-Чі Куо поділився сьогодні даними про те, які покращення будуть в нових надширококутних об'єктивах основної камери iPhone 13. Давайте розглянемо докладніше.Куо: iPhone 13 отримає поліпшені надширококутні об'єктиви камери


iLounge в Telegram

Відомий аналітик і інсайдер Мінг-Чі Куо поділився сьогодні даними про те, які покращення будуть в нових надширококутних об'єктивах основної камери iPhone 13. Давайте розглянемо докладніше.

Куо очікує, що надширококутний об'єктив нарешті отримає автофокус. Зараз такий сенсор в лінійці iPhone 12 володіє фіксованим фокусуванням. До речі, відсутність автофокусу не є особливо критичною проблемою, оскільки такий об'єктив часто використовують для зйомки пейзажів або віддалених об'єктів. Впровадження автоматичного фокусування дозволить робити більш якісні знімки ближніх об'єктів.

Куо: iPhone 13 отримає поліпшені надширококутним камери

Також очікується, що надширококутня камера буде обладнана оптичною стабілізацією (OIS). Це система датчиків і механізмів, призначена для визначення тремтіння камери і її усунення шляхом переміщення об'єктива на однакову величину і з тією ж швидкістю в протилежному напрямку руху.

Нагадаємо, що зараз Мінг-Чі Куо активізувався в плані публікації різних інсайдів та інформації про iPhone 13. Наприклад, вчора він сказав, що iPhone 13 буде мати менший виріз, підтвердив дані про наявність дисплея з частотою оновлення 120 Гц і збільшенних батарей.


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: