Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | iPhone 13 з 5G-модемом можна буде купити за межами США
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 2 Червня 2021

iPhone 13 з 5G-модемом можна буде купити за межами США

Джерела повідомляють, що Apple буде поставляти iPhone 13 c швидкими 5G-модемами mmWave не тільки в США, але й в інші країни.iPhone 13 з 5G-модемом можна буде купити за межами США


iLounge в Telegram

Трохи більше як місяць тому відомий аналітик Мінг-Чі Куо поділився інформацією про те, що у цьому році Apple може наростити обсяги продажів iPhone c підтримкою mmWave. Для цього компанія почне поставляти такі смартфони у нові регіони. Сьогодні цю інформацію підтвердили автори тайванського ресурсу DigiTimes.

На сьогодні iPhone з підтримкою 5G mmWave продаються тільки у США. В інші регіони Apple поставляє смартфони, які вміють працювати тільки у мережах sub-6GHz. Останні розгорнуті у більшій кількості країн. Однак за швидкістю такі мережі програють mmWave.

За підрахунками експертів зараз тільки 30% від усіх проданих яблучних смартфонів мають підтримку високочастотного діапазону. Наступного року ця цифра має зрости до 55-60%. Не виключено, що зростання відбудеться коштом розширення географії продажів. iPhone 13 з підтримкою mmWave можуть з'явитися у Канаді, деяких країнах Європи і, можливо, у Китаї.

Однак для того, щоб скористатися всіма перевагами цієї технології потрібно, щоб локальні оператори підтримували mmWave. Зараз лідером у цьому відношенні є американський оператор Verizon. Однак навіть у США покриття mmWave неоднорідне.

Також варто розуміти, що у технології є низка недоліків. Зокрема, mmWave не проникає крізь стіни та вимагає для своєї роботи чимало енергії. Однак багатьом користувачам подобається можливість завантажувати інформацію з мережі на гігабітних швидкостях.

Джерело: Digitimes


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: