Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple хоче уникнути дефіциту iPhone 13 коштом китайських компаній
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 4 Серпня 2021

Apple хоче уникнути дефіциту iPhone 13 коштом китайських компаній

В цьому році збіркою iPhone 13 можуть зайнятися китайські компанії. Вони візьмуть на себе невелику частину замовлень.Apple хоче уникнути дефіциту iPhone 13 коштом китайських компаній


iLounge в Telegram

За інформацією джерел видання Nikkei Asia, у цьому році Apple вирішила залучити до збирання своїх нових смартфонів китайські компанії. Раніше повідомлялося, що яблучна компанія покладає великі надії на лінійку iPhone 13. В Apple вважають, що попит на новинки буде дуже великим. Тому компанія активно готується до релізу нових апаратів. Раніше повідомлялося, що Apple вже замовила близько 90-95 мільйонів iPhone 13. Постачальники повинні підготувати таку кількість апаратів до кінця поточного року.

При цьому крім «старих» партнерів у цьому році Apple планує також залучити й нових збиральників. Зокрема, китайську компанію Luxshare Precision Industry. Остання забере близько 3% замовлень у тайваньських конкурентів Foxconn і Pegatron.

Примітно, що в минулому Apple не довіряла «новачкам» виробництво компонентів або збірку нових смартфонів. Зазвичай, вони починали працювати зі старими моделями iPhone. Однак у випадку з Luxshare Precision Industry Apple відійшла від цього правила. Повідомляється, що у ланцюжок постачальників компонентів для iPhone 13 також увійшли південнокорейський виробник модулів камер Cowell і виробник металевих каркасів Casetek з Тайваню. Власне кажучи, вони є частиною Luxshare. Китайська компанія придбала їх минулого року.

iPhone 13 будуть збирати китайські компанії

Крім Luxshare компанія Apple планує залучити й інших китайських виробників. У їх число увійдуть Sunny Optical Technology і Lens Technology. Перша буде поставляти лінзи для нових iPhone, а друга займеться виробництвом металевих частин корпусу.

За словами авторів Nikkei Asia, таким чином, Apple хоче максимально диверсифікувати свої поставки. Це дозволить знизити ризики, а також посилить позиції при переговорах з основними партнерами, такими як Foxconn і Samsung.

Нагадаємо, що офіційний анонс iPhone 13 та iPhone 13 Pro може відбутися вже у вересні цього року. Деякі джерела роблять ставку на третій тиждень осені. На полицях магазинів новинки, швидше за все, стануть доступні вже в кінці вересня.

Джерело: Nikkei Asia


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: